Person, Face, Female, Hair, Clothing, Woman, Girl, Finger, Smile

Młodszy Specjalista ds. Kadr

Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

  • Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland
Zadania:
  • Wsparcie w prowadzeniu spraw związanych z administracją kadrową w spółce;
  • Przygotowanie dokumentów i informacji kadrowych (umowy o pracę, aneksy, zaświadczenia o zatrudnieniu, świadectwa pracy);
  • Doradztwo i wsparcie dla Managerów liniowych oraz pracowników w zakresie zagadnień personalnych;
  • Współpraca z działem finansów;
  • Administrowanie aplikacjami HR;
  • Opracowywanie raportów i sprawozdań z obszaru administracji kadrowej.

Wymagania:
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office;
  • Dokładność i zaangażowanie w pełnione obowiązki;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka kultura osobista;
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość prawa pracy oraz przepisów dot. ubezpieczeń społecznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie;
  • Możliwość codziennego wykorzystania języka angielskiego;
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę, a zarazem dynamiczne środowisko, w którym nie sposób się nudzić;
  • Szansę na naukę od ekspertów w swojej dziedzinie;
  • Możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem jednej z największych na świecie firm z branży lokalizacji językowej i współpracy w międzynarodowym środowisku.

Uprzejmie informujemy, że Lionbridge zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Start Your Application

Alert me about jobs like this

Not You?

Thank you, please complete your application on the following page.

Set Up a Job Alert

Not You?

Thank you

People Also Viewed

Spanish Interpreter

Spanish English Spanish United States United States Freelance Interpretation
The Telephone Interpreter is primarily responsible for handling calls on demand and renders meaning of conversations in the consecutive mode between speakers of two different languages. The interpreter must possess good memory retention and note t...

Italian (Switzerland) Speech Generation Project

Italian Switzerland Switzerland Artificial Intelligence
Lionbridge is looking for participants with native proficiency in Italian from Switzerland to participate in a Speech Generation Project.

German (Switzerland) Speech Generation Project

German Switzerland Switzerland Artificial Intelligence
Lionbridge is looking for participants with native proficiency in German from Switzerland to participate in a Speech Generation Project.

French (Switzerland) Speech Generation Project

French Switzerland Switzerland Artificial Intelligence
Lionbridge is looking for participants with native proficiency in French from Switzerland to participate in a Speech Generation Project.