Person, Face, Female, Hair, Clothing, Woman, Girl, Finger, Smile

Engineer

Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

Engineer

  • Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland
W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier procesów tłumaczeniowych.

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie materiałów do procesu tłumaczenia;
  • analiza techniczna produktu pod kątem lokalizacji;
  • wsparcie techniczne dla specjalistycznych narzędzi używanych przy lokalizacji;
  • tworzenie makr i skryptów w celu usprawnienia procesów lokalizacyjnych;
  • poprawianie błędów technicznych w przetłumaczonych plikach;
  • raportowanie wykonanej pracy.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: informatyka, elektrotechnika, fizyka, matematyka);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dobra znajomość XML-a i/lub HTML-a;
  • znajomość wyrażeń regularnych i/lub XPath i/lub Wildcard;
  • zaawansowana znajomość komponentów pakietu MS Office: Word, Excel, PowerPoint, i Outlook;
  • komunikatywność, spostrzegawczość, zdolność podejmowania decyzji;
  • samodzielność, nastawienie na rezultaty oraz umiejętność priorytetyzacji zadań;
  • doświadczenie w pracy z system śledzeniu zadań i/lub bazdy danych obsługi błędów;
  • poczucie humoru na poziomie C2.

Mile widzane:
  • znajomość systemów kodowania plików tekstowych;
  • doświadczenie w pracy z narzędziami lokalizacyjnych;
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej;
  • praktyczna znajomość VB, VBA lub któregoś z jezyków skryptowych (Python);
  • doświadczenie w pracy z narzędziami SVN lub FTP.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • doskonałą szansę na zdobycie nowych doświadczeń i rozwoju w wiodącej międzynarodowej firmie z branży lokalizacji - dzięki biurom w ponad 20 krajach Lionbridge stwarza okazję do poznania różnych kultur i stylów pracy;
  • możliwość rozwoju również w innych kierunkach tj. DEV, DTP, specjalista narzędzi lokalizacyjnych;
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia;
  • dostęp do nowych technologii;
  • pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport, dofinansowanie urlopu z zakładowego funduszu świadczeń;
  • pakiet szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych;
  • praca w nowoczesnym biurowcu zaopatrzonym w Chill Room, restaurację, parking oraz w pełni wyposażoną kuchnię;
  • życzliwą atmosferę w pracy, brak dress code.

We kindly inform that Lionbridge reserves the right to contact only selected candidates .

Internal position type: Group 1

Start Your Application

Alert me about jobs like this

Not You?

Thank you, please complete your application on the following page.

Set Up a Job Alert

Not You?

Thank you

People Also Viewed

Testeur(-euse) de Jeux Video / Video Game Tester

Corporate 47252 Brossard Quebec Canada Brossard, Quebec, Canada Testing
Testeur (-teuse) de jeu vidéo Votre personnage est-il déjà passé à travers les textures? Votre guerrier devait-il apprendre à jouer du luth avant de débloquer la compétence d'épée à deux mains dans son arbre de compétences? Vous êtes-vous déjà ...

Senior Talent Acquisition Specialist

Corporate 48570 Warsaw Masovian Voivodeship Poland Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland Human Resources
W związku z bardzo dynamicznym rozwojem spółki Lionbridge w Polsce, rozbudowujemy nasz wewnętrzny Zespół Rekrutacji! W chwili obecnej poszukujemy osób, które chciałyby kontynuować swój rozwój zawodowy w obszarze rekrutacji operacyjnych na stano...

iOS Developer

Corporate 47922 Jinan Shandong China Jinan, Shandong, China Software Development
1. Technical Design 2. Coding 3. Unit testing 4. Status report to direct manager 5. Good English Communication Skills

Gestionnaire de comptes - Account Manager

Corporate 47691 Canada Canada Sales
Le/La gestionnaire de compte sera responsable de la bonne gestion des comptes et de la croissance de la part de marché de Lionbridge. Il/Elle devra établir et maintenir des relations solides avec les principaux clients et ses collègues du secteur ...