Person, Face, Female, Hair, Clothing, Woman, Girl, Finger, Smile

Receptionist

  • Warsaw, Masovian, Poland, 03

Dołącz do naszego zespołu jako Recepcjonista w Lionbridge!
Jeśli jesteś osobą, która uwielbia pracę z ludźmi, jest pełna energii i ceni sobie nowe wyzwania - aplikuj!

Twoje codzienne obowiązki:
•    Profesjonalna obsługa recepcji i koordynacja dostępu do biura oraz zamówień;
•    Przyjmowanie gości zewnętrznych;
•    Planowanie i koordynacja zakupów różnych artykułów biurowych;
•    Współpraca z serwisem technicznym budynku, zgłaszanie usterek i monitorowanie prac remontowych;
•    Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach przydzielonych zadań;
•    Nadzór nad magazynem administracyjnym, zaopatrzeniem, salami konferencyjnymi, kluczami i kartami dostępu;
•    Prowadzenie ewidencji faktur i korespondencji.

Czego oczekujemy?:
•    Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
•    Biegłej znajomości języka polskiego;
•    Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
•    Umiejętności organizacyjnych i pracy zespołowej;
•    Doskonałych umiejętności komunikacyjnych;
•    Zdolności do rozwiązywania problemów.

Co oferujemy?:
•    Umowę o pracę;
•    Szereg benefitów pracowniczych: pakiet LUX MED, Multisport i inne;
•    Pracę stacjonarną w biurze w centrum Warszawy przy ulicy Łopuszańskiej 95;
•    Pracę w międzynarodowym środowisku

Dołącz do Lionbridge i rozwijaj się w inspirującym środowisku, gdzie każdy dzień przynosi nowe możliwości. Czekamy na Ciebie!

Commencez votre candidature

M’envoyer une alerte pour des emplois comme celui-ci

Pas toi?

Merci, veuillez compléter votre candidature sur la page suivante.

Créez une alerte-emploi

Pas toi?

Merci

À voir également

Government Sales Executive

false 56053 Work From Home Any State United States Work From Home, Any State, United States Ventes
Government Sales Director     Lionbridge Technologies seeks a highly motivated, results-driven junior-level Government Sales Director (GSD) to join the OPI team. In this role, you will be responsible for growing an ambitious pipeline of business t...

Associate Project Manager

false 55309 Jinan Shandong China Jinan, Shandong, China Gestion de projets et de programmes
Position Summary The Associate Project Manager is responsible for leading and coordinating the delivery of multiple projects, ensuring overall quality, profitability, and timely completion. This role involves project analysis, budget planning, res...

IT Project Manager

true 55894 Mumbai Maharashtra India Mumbai, Maharashtra, India Gestion de projets et de programmes
IT Project Manager   We are searching for an IT Project Manager to join our team. The IT Project Manager will manage large projects (new system implementations, system upgrades, major enhancements).  This is an exciting opportunity, working with o...